loading...

خانه طراحان سام (مركز تخصصي چاپ ديجيتال)

پيشرفته ترين مركز چاپ ديجيتال در تهران

بازدید : 60
پنجشنبه 23 بهمن 1399 زمان : 21:45

لایت باکس های LED ما با استفاده از یک قاب آلومینیومی و یک گرافیک پارچه ای چاپ شده سفارشی ساخته شده اند. بسته به نیاز خاص شما ، چراغ های LED می توانند به طور مساوی در صفحه پشتی (که درون چارچوب قرار دارد) توزیع شوند یا در اطراف لبه داخلی قاب قرار بگیرند. گرافیک پارچه ای با آثار هنری ارائه شده شما چاپ شده است یا اگر به کارهای هنری برای نمایش خود نیاز دارید ، GH Display می تواند به شما در خدمات طراحی گرافیک کمک کند.

این اثر هنری با استفاده از تکنیک چاپ تصعید رنگ ، روی پارچه مخصوص کشش پلی استر چاپ می شود ، که چاپ عمیق بافت پارچه را تضمین می کند که از کیفیت عالی و ماندگاری بالایی برخوردار هستید. گرافیک پارچه نمایشگر آنقدر بادوام است که می تواند در دمای پایین شسته شود و جمع شود (مانند یک ورق) برای ذخیره سازی هنگامی که می خواهید مارک تجاری خود را تغییر دهید. هر بار که بخواهید دفعه بعدی که گرافیک را روی چارچوب لایت باکس سبک پارچه کششی سوار کردید ، به راحتی صاف می شود.

نه فقط برای خرده فروشی - برای روشن کردن غرفه نمایشگاه خود از لایت باکس های سبک ما استفاده کنید

با استفاده از چنین سیستم مدولار همه کاره ، می توان از طیف وسیعی از لایت باکس های روشنایی LED برای تعریف یک غرفه نمایشگاهی یا با روشن کردن نمایشگر خود در جایگاه مرکزی قرار گرفت. ما می توانیم از آنها برای ایجاد یک دیوار پشت کاملاً روشن استفاده کنیم و گرافیک پارچه ای بدون درز بصری با تأثیرگذاری بالا را به عنوان قطره عقب نمایشگاه شما ایجاد می کند. ما می توانیم آنها را سوار کنیم تا در بالای برج های نمایشگر بنشینند تا برند شما نه تنها در آن طرف نمایشگاه نمایش داده شود بلکه در چراغ های روشن نیز نمایش داده شود. چارچوب مدولار را می توان به سایر چارچوب های سبد سبک یا سایر قاب های پارچه ای کششی پیوند داد تا بتوانیم هر پایه یا مدول مدولار را ایجاد کنیم.

منبع: لایت باکس خانه طراحان سام

بازدید : 488
شنبه 22 شهريور 1399 زمان : 14:06

به چه شکل کارت دعوت عروسي مطلوب تهيه کنيم؟

انتخاب کارت دعوت از او‌لین سلیقه‌های خلاقانه‌ای است که در طرح ریزی عروسی به آن اعتنا می شود . شما در دنیایی قراردارید که مملوء از رنگ‌های باشکوه , مهرهای سلطنتی , کاغذهای شیک و قیمت‌های گسترده است .

برگه‌هایی که دعوت شما روی آن درج می‌گردد کلی‌ترین تأثیر را دارا‌ هستند . کارت دعوت هرچه سنگین‌تر باشد حس مجلل‌تری را ساطع می‌نماید . براین اساس خیلی از عروس‌ها تصمیم می گیرند استراتژی‌های کاهش هزینه را بر فرآیند دیگری مانند مراحل چاپ به کار ببرند و پاره ای در تعیین کاغذهای مجلل زیاده روی نمایند .

بی‌شک کاغذهای پنبه‌ای مجلل می باشند ولی گران‌ترین نوع برگه محسوب می شوند . الیزابت سیتون صاحب و مالک و طراح برگه درپوش پاپری سان دییگو می گوید : نوع کتان با سطحی از تار و پودهای بافته شده , با وزنی مطلوب , مدام جایگزین خیر و خوبی است . این مال عمدتا ارزان‌تر از دیگر جنس‌های قطور است.

بازدید : 677
چهارشنبه 8 مرداد 1399 زمان : 2:20

همه چیز در رابطه چاپ استیکر وینیل

درین مقاله می‌خواهیم به معرفی و توضیح کلیه چیز در رابطه چاپ استیکر وینیل بپردازیم . استیکر یا این که وینیل یک لایه باریک است که پشت آن چسب دارااست . استیکر وینیل برای چاپ محتوای تبلیغاتی مختص در نظرگرفته میشود و قابل چسباندن در جاهای اثبات یا این که متحرک است . بیشتر استیکر ویتیل را به مراد نمایش تبلیغات به عمل می‌برند . تداوم این محصل در قبال وضعیت محیطی گوناگون , باد و باران و آفتاب شدید مقاوم است . در چاپ استیکر وینیل از مواد PVC استعمال میشود .

اشکال استیکر وینیل را بشناسیم

چاپ استیکر وینیل دو نوع داراست :

 • استیکر وینیل شیشه ای
 • استیکر وینیل شیری

چاپ وینیل

بازدید : 897
چهارشنبه 11 تير 1399 زمان : 13:34

بنر چیست ؟

بنر(Banner) روش انتقال پیام تبلیغاتی است که طرح گرافیکی داراست و دربرگیرنده تصاویر و متن‌ها است . در واقع بنر یک درفش است که یک پیغام , لگو , سمبل را به مخاطبان خودمنتقل می نماید . امروزه بنرها تبلیغاتی یکی کارآمدترین و موثرترین روشهای تبلیغات است . ارائه پیام تبلیغات در قالب و فرمت گرافیک و با شیوه هنری , شمای کلی بنر است . بنرها همانند پوسترها جهت تبلیغات پباده سازی و چاپ می گردند و پیام تبلیغاتی خویش را در قالب یک طرح هنری و گرافیکی به مخاطب عرضه می دارا‌هستند .

متن‌ها به عمل رفته در پباده سازی بنرها اکثر اوقات تبلیغاتی است و از جملا‌ت خوشگل و تر و تمیز در آن به کار گیری می‌گردد . هزینه پباده سازی و چاپ بنرها غالبا از پوسترها ارزانتر میباشند . بنر بیشتر استعمال تبلیغاتی و از دسته بیرونی داراست , اگر‌چه تبلیغات از روش بنرتنها استراتژی تبلیغ نیست البته این روش نیز مزایا و محدودیت های یگانه خویش را دارااست .

نوع بندی بنرهای تبلیغاتی

روز جاری بنر تحت عنوان یک کدام از وسیع ترین ابزارهای تبلیغات شناخته شده‌است . بنر به دلیل داشتن مزایایی همچون ارزان بودن نسبت به سایر ابزارهای تبلیغاتی , چاپ سرعت بالا , دسترسی سهل و آسان و تنوع مضاعف , کاربردهای متعددی داراست . از جمله مدل بندی بنرهای تبلیغاتی به شرح پایین میباشد :

 • طرح های فرهنگی
 • مناسبت های مذهبی
 • رویدادهای اجتماعی و سیاسی
 • رویدادهای ملی و فی مابین المللی
 • کاربرد در اتحادیه های صنفی
 • کاربرد در کسب و فعالیت

banner printing

بازدید : 1689
11 زمان : 1399:2

چاپ پلات لمينت يا اين كه چاپ بنر؟

چاپ پلات لمينت يا اين كه چاپ بنر هر كدام خصوصيت هايي مي باشند كه كاربري مختلف را براي اين دو چاپ پربازديد ساخت نموده است . اين تفاوت ها منجر شده پلات لمينت براي فضاي داخلي به خاطر كيفيت بصري بالاي آن و چاپ بنر براي فضاي فرنگي و روءيت كرد از به دور مطلوب شوند . نقطه مشترك في مابين اين دو گونه چاپ ارزان بودن و هزينه زير اين روشهاي چاپي است .

بازدید : 1696
11 زمان : 1399:2

لايت‌ باكس‌ها نسبت به تابلوهاي تبليغاتي ديگر داراي خصوصيات و قابليت‌هايي هستند كه آن‌ها را منحصر به فرد كرده است.

_ كيفيت بالا، دوام و عمر طولاني

_ قابليت جايگزيني تبليغات داخل تابلو به آساني

_ استحكام و قدرت بالا اين تابلو با توجه به استفاده از آلومينيوم در طراحي آن

_ از لحاظ اقتصادي كم مصرف و مقرون به صرفه هستند.

_ مصرف كمتر انرژي نسبت به ساير روش‌ها

_ سبك وزن بودن تابلو به دليل قالب آلومينيومي

_ نور به طور يكدست و كامل در همه قسمت‌هاي تابلو پخش مي‌شود.

_ امكان حمل و نقل آسان لايت ‌باكس و نصب آن در محل مورد نظر

_ ضخامت و قطر كم تابلو لايت باكس

_ امكان استفاده از لايت‌ باكس به شكل ديواري يا آويزان

منابع: ساخت تابلو لايت باكس

فيلم ساخت لايت باكس

مقاله لايت باكس

چاپ بك لايت

Lightbox Wikipedia

بازدید : 1712
11 زمان : 1399:2

چاپ كاغذ ديواري به علت ويژگي‌هاي خاص از جمله قابل شستشو، تنوع در رنگ و قيمت مناسب كاربردهاي متفاوتي نيز دارد.

در خانه طراحان سام خدمات چاپ كاغذ ديواري در انواع زير ارائه مي شود:

چاپ كاغذ ديواري ساده

چاپ كاغذ ديواري بافت دار

چاپ كاغذ ديواري چسب دار

منبع: چاپ كاغذ ديواري در خانه طراحان سام

بازدید : 1695
11 زمان : 1399:2

چاپ بك لايت چيست؟


واژه‎ ‎بك لايت‎ ‎يا‎ ‎بك ليت، برگرفته از عبارت‎ Backlit ‎در انگليسي و به معناي تصوير يا زمينه‌اي ‏است كه از پشت به وسيله نور روشن شده و يا از پشت نور به آن تابيده مي‌شود.‏

چاپ تابلو بك لايت‎ ‎بر روي مدياهايي انجام مي شود كه در تابلوهاي بك ليت (نور از پشت) يا پشت چراغدار به كار مي‌روند و اثر چاپ شده روي كاغذ بك لايت در يك قاب بك لايت از جنس آلومينيوم، پلكسي، چوب و ... قرار گرفته و براي زيباسازي و اثربخشي بيشتر با استفاده از يك نورپردازي خاص در معرض ديد مخاطبين قرار مي گيرد.

در چاپ تابلوهاي بك لايت، مديا توسط يك منبع نور مانند مهتابي، لامپ كم مصرف و يا مجموعه‌اي از لامپ ها (ال. ‏اي. دي) به صورت اس ام دي و ... از پشت روشن مي‌شود و در شب و روز داراي نور زياد بوده همچنين تصاوير و متون روي آن به صورت واضح ديده مي‌شوند.

جنس مدياي چاپ بك لايت پارچه اي از فيلم‌‏هاي كوتينگ شده و پوشش دار توسط ماده‌اي مخصوص مي‌باشد كه نور را از خود عبور مي‌دهند و سطح صاف و بدون بافت دارند و براي ‏استفاده در پرينترهاي جوهر افشان يا ليزري ساخته شده‌اند.‏

نور ساطع شده از منبع نور، تصوير عكس را روشن كرده و به سطح كار جلوه‌ي بصري زيبايي، شبيه به ‏نمايشگرهاي تلويزيوني، مي دهد. تابلوهاي بك لايت به عنوان تابلوهاي تبليغاتي در رستوران‌ها و فست ‏فود‌ها، دفاتر كار و غرفه‌هاي نمايشگاهي، در شركت ها براي معرفي محصولات و لوگوي شركت، در مطب ‏پزشكان، داروخانه‌ها و دفاتر كار مهندسين‎ ‎، در منازل و محيط كار به عنوان ‏‎ ‎دكوراسيون داخلي، همچنين مكان هاي پر تردد مثل ‏سالن هاي فرودگاه، مترو، مراكز خريد، نمايشگاه‌ها و همچنين در شكل آسمان مجازي كاربرد دارد.

نوع چاپ تابلو بك لايت از نظر كيفيت، اندازه و ضخامت مي‌تواند متفاوت باشد. اين سبك از چاپ‌ها به شكلي صورت مي‌گيرد كه در برابر رطوبت ماندگاري بالايي داشته باشد.

اين ماندگاري با استفاده از لمينت و يا چاپ يووي چندين برابر شود.

با استفاده از چاپ بك لايت روي استيكر و نصب روي شيشه به راحتي مي‌توان از نور خورشيد به عنوان منبع پشت نور استفاده كرد.

منبع: چاپ تابلوهاي بك لايت

بازدید : 1657
11 زمان : 1399:2

طراحي كارت ويزيت همانند هر كار ديگري امروزه رايج شده است. اما خطاهاي رايج ممكن است شما را ناكام بگذارد. فرض كنيد شما يك مشتري هستيد، يا يك طراح هستيد و مي‌خواهيد يك كارت ويزيت را تا مرحله چاپ به پيش ببريد. اگر 7 نكته زير را نمي‌دانيد، لطفا كارت ويزيت طراحي نكنيد. و هرگز براي چاپ به چاپخانه مراجعه نكنيد!

با در نظر گرفتن 7 نكته زير در طراحي كارت ويزيت، برند خودتان را در ذهن مخاطبان خود حك كنيد:

1- رنگ و سايز كارت ويزيت

هر فايلي كه چاپ مي‌شود، كاغذ مخصوص يا سايز مشخصي براي برش دارد. كارت ويزيت هم از اين امر مستثني نيست. به طور معمول سايز استاندارد كارت ويزيت 9.5 در 5.5 و 4.5 در 8.5 سانتي‌متر مي باشد. اما اين اطلاعات به تنهايي كافي‌ نيست. بهتر است با چاپخانه‌اي كه كار مي‌كنيد، تماس بگيريد. مشاوران چاپخانه سايز مطلوب را به شما اطلاع مي‌دهند.

بازدید : 1647
11 زمان : 1399:2

چاپ استيكر يا چاپ وينيل متريالي نازك از جنس PVC است كه پشت آن چسب‌دار مي باشد و به علت ويژگي‌هاي فراواني از جمله ضد آب و قابل شستشو، مقاوم در برابر پارگي، نصب و جداسازي آسان، مقاوم در برابر نور و ساير عوامل محيطي و ... امروزه در انواع، ابعاد، طرح و رنگ‌هاي مختلف در چاپ داخلي و همچنين سطوح فضاي بيروني كاربرد فراواني در صنعت تبليغات براي نمايش لوگو و ديگر اطلاعات و خدمات فروش يك محصول بر روي ديوارها و سطوح شيشه‌اي ويترين‌ها و ديگر نقاط در نمايشگاه‌ها، فروشگاه‌ها، پاساژها و مراكز تجاري، كاربرد تزئيني در دكوراسيون فضاهاي اداري و تجاري، غرفه‌هاي نمايشگاهي، اتاق‌هاي نشيمن معابر پربازديد و همچنين فضاهاي خصوصي خانه مثل تزئينات آشپزخانه اتاق‌خواب و... چاپ استيكر ماشين روي بدنه خودرو (اتوبوس و وسايل حمل و نقل عمومي و ...) دارد.

تعداد صفحات : 4

درباره ما
آمار سایت
 • کل مطالب : 46
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 28
 • تعداد اعضا : 3
 • بازدید امروز : 3789
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 7913
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 35903
 • بازدید ماه : 205134
 • بازدید سال : 457137
 • بازدید کلی : 1813457
 • <
  آرشیو
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  کدهای اختصاصی